Meble ogrodowe
6 mins read

Meble ogrodowe

Ostania aktualizacja 1 lutego 2022

W lecie, dla przytulnego miejsca do siedzenia na zewnątrz, idealnym rozwiązaniem jest zestaw mebli ogrodowych, których różne opcje w szerokim asortymencie oferuje nasz sklep internetowy. U nas kupisz meble ogrodowe o dowolnej konfiguracji, zarówno taniej, jak i droższej, o różnych rozwiązaniach stylistycznych i kolorystycznych. Zestawy mebli ogrodowych z wygodnymi sofami, stołami z krzesłami lub fotelami. Produkty wykonane z drewna zawsze prezentują się korzystnie. Meble ogrodowe z rattanu są szczególnie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, są lekkie, łatwe w przenoszeniu i nie wymagają specjalnych środków pielęgnacyjnych. Najbardziej praktyczna jest składana wersja mebli ogrodowych, która nie wymaga dużo miejsca do przechowywania i jest wygodna w dostawie.

Meble ogrodowe z naszego sklepu internetowego to główna atrakcja posesji

Nie wiesz, gdzie znaleźć meble ogrodowe, które są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne? Nie musisz się tym martwić, jesteś już na właściwej stronie! W naszym sklepie online prezentujemy szeroką gamę nowoczesnych mebli do ogrodu, na taras i balkon w korzystnych cenach.

W naszym katalogu znajdziesz następujące kategorie produktów:

 • Meble ogrodowe: plastikowe, wiklinowe, drewniane, metalowe
 • Sofy.
 • Stoły, krzesła.
 • Fotele.
 • Ławki.
 • Hamaki.
 • Leżaki
 • Parasole ogrodowe.
 • Huśtawki.
 • Donice ogrodowe z siedziskiem.
 • Pawilony.

Wszystkie meble ogrodowe z oferty naszego sklepu online możesz kupić z szybką dostawą.

Korzyści z zakupu mebli ogrodowych w naszym sklepie internetowym

Przez wiele lat bazując na naszym doświadczeniu udało się nam stworzyć odpowiedzialny zespół specjalistów, który uważnie monitoruje wszelkie trendy w produkcji i sprzedaży mebli ogrodowych. Współpracujemy z najlepszymi w branży producentami, wybierając najbardziej praktyczne, opłacalne i wyróżniające się oferty. Dzięki temu możemy stale aktualizować i uzupełniać katalog zgodnie z życzeniami klientów. Posiadamy w sprzedaży meble ogrodowe o pięknym wzornictwie z niezmiennie wysokim poziomem niezawodności. Nasz asortyment to idealne rozwiązanie krajobrazowe dla każdego projektu, harmonijne połączenie z zielenią Twojego ogrodu.

Stół ogrodowy – temat główny

Bez względu na to, ile miejsca zajmują krzesła, nie będą funkcjonalne, jeśli nie ma stołu. Stoły są plastikowe i drewniane. Drewniane stoły należy chronić przed złą pogodą, mimo że są zwykle lakierowane lub w inny sposób impregnowane i dlatego mogą tolerować lekki deszcz. Jednak w przypadku długotrwałego narażenia na polskie warunki pogodowe farba może odpaść, dlatego drewniane meble należy chronić przed deszczem, przykrywając je plandeką lub umieszczając pod baldachimem. Stoły plastikowe są zwykle wykonane z aluminiowej ramy i części z tworzywa sztucznego. Bardziej eleganckie stoły mają szklaną powierzchnię, którą trzeba dodatkowo chronić przed deszczem i śniegiem. Wybierz wielkość stołu w zależności od tego, ile osób przy nim zasiądzie. Jeśli masz dużą rodzinę, preferuj duże stoły, które można przenosić. Niektóre mają składane lub wysuwane nadstawki.

Wskazówki jakie warto wykorzystać przy wyborze mebli ogrodowych

Meble ogrodowe to jeden z najbardziej wyrazistych i widocznych detali zewnętrznych, dlatego przy ich wyborze zawsze zwracamy baczną uwagę na wygląd produktów. W dzisiejszych czasach na rynku możemy znaleźć szeroką gamę różnych kolorów i stylów mebli ogrodowych, dlatego decyzja jest trudna, w przypadku takich problemów warto rozważyć wskazówki.

Eksperymentuj z kolorami

Wyraziste kolory w tym roku będą zauważalne zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz, dlatego tworząc stylowe otoczenie, nie można obejść się bez bogatszych odcieni które przyniosą jeszcze więcej żywotności i wyjątkowości. Jeśli jednak wolisz bardziej eleganckie pomysły, pozostań wierny swoim wartościom: używając kolorowych poduszek lub ozdabiaj stół ciekawszymi dodatkami, będziesz mógł łączyć trendy ze swoimi priorytetami.

Nie ignoruj wielkości i kształtu mebli

Możesz wybrać najładniejsze krzesło lub stół na zewnątrz, ale jeśli jakiekolwiek meble w Twoim ogrodzie są zbyt ściśle ustawione, efekt końcowy będzie daleki od tego, jaki sobie wyobrażałeś. Aby tego uniknąć, bardzo ważne jest uwzględnienie dostępnej przestrzeni oraz dobranie wielkości i kształtu mebli: jeśli taras jest niewielki, lekkie i kompaktowe produkty będą na nim wyglądały o wiele piękniej. Masywne modele zostaw dla tych, którzy dysponują dużą powierzchnią, w tym przypadku rozmiar nie jest już tak ważny.

Pamiętaj o wygodzie

Kiedy patrzysz na stylowy mebel, hamak lub jakikolwiek inny przedmiot, zadaj sobie pytanie, czy jest to dla Ciebie naprawdę wygodne i czy możesz go łatwo dostosować. Twoja posesja czy taras to nie salon wystawowy, dlatego ważne jest, aby skupić się na swoich potrzebach, a czasem zapomnieć o panujących trendach. Ale w dzisiejszych czasach łatwo jest połączyć wygodę i design, po obejrzeniu mebli ogrodowych, które znajdują się w naszym sklepie internetowym. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, możesz łatwo stworzyć stylowe i piękne miejsce lub patio. Ważne, aby wygląd zewnętrzny dawał Ci jak najlepsze emocje, wtedy z jeszcze większą przyjemnością będziesz spędzać czas na świeżym powietrzu!