Transport Szczecin
5 mins read

Transport Szczecin

Ostania aktualizacja 16 marca 2023

Oferta na transport Szczecin obejmuje usługi przewozu przedmiotów gabarytowych, które posiadają nie tylko dużą wagę, ale również nietypowe kształty. Do takich wielkogabarytowych rzeczy należy fortepian, sejf czy bankomat których samodzielnie nie uda się przewieźć bez uszczerbku dla ich jakości. Do dyspozycji naszych klientów są specjalistyczne zamknięte samochody dostawcze do 3,5 tony ładowności wyposażone w elastyczne pasy. Dodatkowo oferujemy montaż, demontaż i pakowanie mebli z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów. Gwarantujemy szybką dostawę, poszanowanie dla własności oraz zrównoważone ceny.

Przewóz fortepianu – transport w Szczecinie

Przenoszenie fortepianu nie jest łatwym procesem. Sam instrument muzyczny jest bardzo niewygodny w transporcie: nie da się go zdemontować, dużo waży, a nie wszystkie drzwi są tak szerokie. Poza tym czasami nie da się po prostu znieść fortepianu po schodach na piętro: do jego podniesienia potrzeba 5-6 osób, a taka ilość ludzi nie będzie w stanie w 100% obrócić się z instrumentem w standardowym wejściu.

Nasza firma oferująca bezpieczny transport w Szczecinie odpowiedzialnie podchodzi do wykonywania swoich usług. Transport fortepianu to zajęcie dla specjalistów, przewieziemy go ostrożnie i dostarczymy w takim samym stanie, w jakim go otrzymaliśmy. Nasi pracownicy używają specjalnych zawiesi i przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Na koszt usługi ma wpływ liczba pięter domu i cechy pomieszczenia. Wszystko to jest omawiane z naszym specjalistom, który udziela bezpłatnej konsultacji i obliczy koszt transportu fortepianu.

Jak przetransportować w Szczecinie sejf?

Kiedy przenosisz swoje biuro czy mieszkanie, konieczny staje się transport nie tylko mebli, ale czasem sejfu. To nie tylko bardzo cenny, ale i niewygodny, ciężki przedmiot. Jedną z naszych usług transportowych w Szczecinie jest przewóz sejfów https://przeprowadzki-wroclaw-24.pl/. Posiadamy już duże doświadczenie w tego typu przewozach, a naszym klientom gwarantujemy szybką i wysokiej jakości usługę.

Nie próbuj oszczędzać na wykwalifikowanej pomocy, ponieważ transport sejfów z osobami nie posiadającymi doświadczenia jest obciążony przykrymi konsekwencjami. Wyobraź sobie ciężar 600 kg spadający na Twoją stopę. Co możemy powiedzieć o przypadkach, gdy sejf trzeba rozebrać, aby znieść go po schodach. Wygodne przenoszenie wykonywane przez naszych fachowców uchroni Cię przed wszelkimi problemami.

Czynności wykonywane przez specjalistów podczas transportu sejfu

Transport Szczecin
Transport Szczecin

Nasi eksperci przede wszystkim demontują mocowania sejfu. Następnie ładunek umieszczany jest na specjalnej palecie. Nie zapomnij o wadze sejfu: niektóre egzemplarze mogą ważyć 1300 kg a często także niestandardowe rozmiary. Sejf musi być bezpiecznie zamocowany na palecie i dostarczony na samochód do 3,5 tony ładowności. Dzieje się to za pomocą różnych urządzeń: zawiesi (jeśli sejf waży do 600 kg), wózka i tak dalej.

Przewieziemy Twój sejf bezpiecznie i bez uszkodzeń. Mimo dużych rozmiarów i grubych ścian, niektóre z nich mają bardzo czułe mechanizmy. Te precyzyjne urządzenia pozostaną sprawne po zakończeniu usługi. W tym celu nie tylko monitorujemy niezawodne mocowanie w transporcie, ale także wybieramy trasę z dobrymi drogami.

Transport sejfów wymaga od przewoźnika odpowiedzialności. Nasza firma transportowa w Szczecinie jest niezawodna i możesz powierzyć nam najcenniejsze rzeczy. Doświadczeni pracownicy i odpowiednio dobrany sprzęt pozwalają nam z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednymi z najlepszych na rynku przewozów ładunków.

Transport w Szczecinie – bankomaty

Z roku na rok rozwijamy coraz więcej obszarów działalności. Jeśli wcześniej było duże zapotrzebowanie tylko na przeprowadzki mieszkań i przewozy ładunków, dziś coraz częściej jesteśmy proszeni o przewóz bankomatu. Popyt tworzy podaż, a teraz nasza firma wykonująca transport w Szczecinie umieściła na liście swoich usług pozycję – przewożenie bankomatów. Aby pomyślnie wykonać tę operację, musisz pamiętać o kilku niuansach.

Po pierwsze, bankomat jest bardzo ciężki. Jego waga może osiągnąć ponad 2 tony. Nie możesz tego stwierdzić na pierwszy rzut oka, prawda? Druga cecha to nierozłączna konstrukcja. Oczywiście dużo łatwiej byłoby zdemontować bankomat, spakować i transportować na części. Ale niestety jego budowa nam na to nie pozwala.

Kluczem do udanego transportu bankomatu jest trzecia tajemnica – użycie odpowiedniego sprzętu. Pracownicy naszej firmy transportowej używają wózków podnośnikowych, pasów i innych niezbędnych urządzeń. Podczas podnoszenia bankomatu należy go bezpiecznie przymocować pasami. Mimo swoich rozmiarów i wagi bankomat łatwo ulega uszkodzeniu.

Transport bankomatu odbywa się po Twoim telefonie. Wspólnie z naszym specjalistom wybierasz najbardziej odpowiednią trasę, podajesz adresy, liczbę pracowników i dodatkowe usługi (jeśli to konieczne). Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą również zapewnić bezpłatną konsultację dotyczącą wysyłki. Im dokładniej powiesz nam o swoim ładunku i jego cechach, tym łatwiej będzie nam szybko i sprawnie przeprowadzić przewóz.

Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl
LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl