Joanna Krupa

Joanna Krupa

Ostania aktualizacja 27 lipca 2021

Joanna Krupa

Joanna Krupa to znana modelka, ale jest znana nie tylko ze swojego piękna, ale charyzmatycznego charakteru oraz charytatywnej działalności co świadczy o jej wielkim sercu, za co jej kochamy.   Nosi tak naprawdę dwu członowe nazwisko (po mężu ) – Joanna Krupa-Nunes. Jedna z czołowych polskich modelek , która zrobiła również karierę w Stanach Zjednoczonych. Najczęściej pozowała w bikini lub bieliźnie, co dało jej sławę za oceanem. Do USA wyprowadziła się w wieku 5 lat.

Joanna KrupaJoanna Krupa seksowna bieliznaJoanna Krupa w bieliźnieJoanna Krupa niebieska bieliznaBielizna Joanna Krupaseksowna Joanna Krupa

Joanna Krupa – działalność społeczna.

Słynnie z tego, że jest aktywistką, która stara się walczyć o prawa zwierząt. Aktywnie wspiera  PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), która walczy ze złym traktowaniem zwierząt oraz chce zakazania chodowli zwierząt na futra. Joanna Kruppa od lat jest twarzą kampanii “Raczej wyjdę nago niż ubiorę futro”.

 

Joanna Krupa krzyżJoanna Krupa ETAJoana Kruppa dzielność społecznaJoanna Krupa tygrysJoanna Krupa z owcą

Joanna Krupa wiek

Wiek Joanny Krupy to 41 lat. Urodziła się w Warszawie 24 kwietnia 1979 roku. Jak na swój wiek bardzo dobrze się trzyma. Wiadomo, starość jej nie straszna.

 

Joanna Krupa wiekJonna Krupa wiek - na plaży

Joanna Krupa – dziecko

Joanna Krupa urodziła dziecko ( córka) 2 listopada 2019 roku w Los Angeles . Dała jej na imię Asha-Leigh, choć w czasie ciąży prosiła fanów o pomoc w doborze imienia. Ciekawostką jest, że ogłosiła, że jest w ciąży w Dzień Matki czyli 26 maja. Imię Asha oznacza dokładnie “nadzieję życia”, natomiast Leigh znaczy “delikatność”.

 

Joanna Krupa i mąż z dzieckiemJoanna Krupa z dzieckiem na ręku. Obok mąż.Joanna Krupa i dziecko w wózkuJoanna Krupa z mężem i dzieckiem na łóżkuCórka Joanny Krupynarodziny córki Joanny Krupy

 

Joanna Krupa – mąż

Mężem Joanny Krupy jest Dogulas Nunes, z którym jest od roku Dodano: Mężem Joanny Krupy jest Dogulas Nunes, z którym jest od roku . Poznali się podczas spacery Joanny z psami. Pobrali się 4 sierpnia 2018 roku w kościele, w Krakowie, choć ślub cywilny wzięli miesiąc przed ślubem kościelnym w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

 

Joanna Krupa i Douglas NuesJoanna Krupa Śluba

 

Joanna Krupa – Playboy.

 

Joanna Krupa PlayboyJoanna Krupa w PlayboyuJoanna Krupa - rozbierana okładka w PlayboyuPlayboy i Joanna KrupaPLAYBOY naga Joanna Krupa

 

Joanna Krupa – nago .

Joanna Krupa w swojej karierze zrobiła wiele sesji zdjęciowych nago lub w toples. Nigdy nie miała z tym oporów, ale z tak pięknym ciałem dlaczego by miala.

 

Joanna Krupa nagoJoanna Krupa toplesJoanna Krupa w negliżuJoanna Krupa sesja rozbieranaJoanna Krupa i jej nagie zdjęcia

Joanna Krupa o mężu i córce. Czy dziecko zmieniło jej związek? [Dzień Dobry TVN]

Zobacz video z Jonna Kruppą, gdzie mów o mężu i córce. Czy dziecko zmieniło jej związek?

Joanna Krupa – facebook.

Jej profil na facebooku https://www.facebook.com/joannakrupafanpage/ obserwuje ponad milion użytkowników social media.

Joanna Krupa – Instagram ( insta ).

 

 

 

Joanna Krupa – YouTube.

Na tym castingu Joanna Krupa rzucała stanikiem!

Zobacz dlaczego! [Top Model]

 

Czy Joanna Krupa zrobiła dla kariery coś, czego żałuje?

“W pierwszym sezonie nikt mnie tam nie chciał” Joanna Krupa o pracy w Top Model

“Czasem mam za duże serce” – Joanna Krupa opowiedziała o wadach Magdzie Mołek

Joanna Krupa – dla małej Ashy poświęci karierę?