Ubezpieczenia
1 min read

Ubezpieczenia

Ostania aktualizacja 9 września 2022

Ubezpieczenia – wiadomości z sieci

1) Ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej – Prowadzenie własnej firmy wiąże się z szeregiem zalet. Duże pieniądze, ogromne możliwości, rozwój, do tego spełnianie zawodowych ambicji, możliwość wspinania się po szczeblach kariery zawodowej, a do tego również i szansa na robienie tego, co sprawia nam przyjemność.

2) Odpowiedzialność cywilna przewoźnika drogowego – Bez wątpienia jednym z kluczowych elementów prowadzenia firmy transportowej jest wykupienie OC przewoźnika drogowego.

3) Ubezpieczenie na życie – na co zwrócić uwagę? – Na ubezpieczenie na życie z roku na rok decyduje się coraz większa grupa osób. Rośnie jego popularność, ale również i ilość dostępnych na rynku ofert.

4) Ubezpieczenie dla firm – jaki zakres ochrony wybrać? –   Rzeczą oczywistą jest fakt, że każda firma ma zupełnie inne oczekiwania względem danego ubezpieczenia OC. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, jak duża jest działalność, jakie oferuje usługi, czym konkretnie się zajmuje, czy zatrudnia pracowników.

Ubezpieczenia