Studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu w Warszawie

Ostania aktualizacja 25 marca 2023

Studio tatuażu w Warszawie łączy koncepcję projektowania artystycznego i bezpieczeństwa. W studiu tatuażu w Warszawie pracują prawdziwi profesjonaliści z autorskim stylem i kreatywnym podejściem do pracy, którzy nie przestają się doskonalić uczestnicząc w corocznych konwencjach i festiwalach tatuażu, uczęszczając na kursy mistrzowskie i szkolenia. Mistrzowie naszego studia przeprowadzają procedurę wykonania tatuażu o dowolnej złożoności i we wszystkich stylach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nienagannym guście i znajomości światowych trendów, wykonamy prace o dowolnej złożoności, poprawimy nieaktualne rysunki, po mistrzowsku zamaskujemy blizny i wykonamy to przy użyciu sterylnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów i pigmentów.

Studio tatuażu w Warszawie łączy koncepcję projektowania artystycznego i bezpieczeństwa

Masz pomysł na tatuaż? Właściwie to nie ma znaczenia. Najważniejszą rzeczą jest to, że pragniesz mieć tatuaż, który udekoruje Twoje ciało. Mistrzowie naszego studia tatuażu z miasta Warszawa tworzą od podstaw szkice, po czym wykonują wysokiej jakości tatuaż. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoimi pomysłami i pragnieniami a resztę zostaw nam.

Jak przebiega usługa tatuowania w salonie tatuażu w Warszawie?

studio tatuażu WarszawaPrzed przystąpieniem do wykonywania tatuażu artystycznego konieczne jest przygotowanie miejsca na ciele, na którym tatuaż będzie wykonywany. Na wybranym obszarze ciała goli się włosy, po czym rysunek natychmiast nakłada się na skórę specjalistycznymi kredkami lub przez specjalistyczną kalkę. W naszym studiu tatuażu w Warszawie mistrz rozpoczyna tatuowanie za pomocą wysokiej jakości maszynki do tatuażu. Dziara zostanie wykonana farbą, która nie powoduje alergii. Każdą warstwę pigmentu przeciera się nasączonym papierowym ręcznikiem.

Przeciwwskazania: nie należy spożywać alkoholu, środków przeciwbólowych i innych leków dzień przed i po wykonaniu tatuażu. Główną uwagę przywiązuje się do przygotowania miejsca pracy do wykonywania tatuażu oraz sterylności pomieszczenia. Podczas pracy tatuator w miarę możliwości używa narzędzi jednorazowych, pozostałe są sterylizowane przed zastosowaniem: najpierw roztworem dezynfekującym, następnie myte, suszone i podgrzewane na sucho.

Pielęgnacja świeżego tatuażu

W końcu otrzymałeś upragniony artystyczny tatuaż! Ale to jeszcze nie koniec, ważne jest, aby zadbać o odpowiednią pielęgnację. Pod koniec pracy mistrz pokrywa skórę specjalistyczną folią, którą trzeba będzie usunąć po 3-5 godzinach czystymi rękami i umyć mydłem, usuwając resztki wazeliny. Po zdjęciu folii na skórę nakłada się maść antybakteryjną lub maść gojącą rany. W żadnym wypadku nie należy dopuszczać do kontaktu ze skórą substancji zawierających alkohol, perfum lub wody kolońskiej! Na początku zalecamy powstrzymanie się od noszenia obcisłych ubrań i tkanin syntetycznych. Oprócz odzieży: należy chronić tatuaż przed bezpośrednim działaniem promieni, szamponem i gorącą wodą. Nie możesz drapać skóry!

Korzyści ze studia tatuażu w Warszawie

Koncepcja studia tatuażu Warszawa opiera się na bezpieczeństwie Twojego zdrowia. Przed sesją pomieszczenie zostanie oczyszczone i wysterylizowane, mistrz pracując z jednorazowymi narzędziami i otwiera je na Twoich oczach. Proces nakładania tatuażu na ciało odbywa się w  pomieszczeniach wyposażonych we wszystko, co niezbędne do codziennej sterylizacji pomieszczeń i sprzętu.

Studio tatuażu w WarszawieLampa bakteriobójcza ultrafioletowa przeznaczona jest do sterylizacji powietrza w pomieszczeniu, jej promieniowanie eliminuje wszelkie możliwe bakterie i drobnoustroje, które mogą znajdować się w powietrzu, pozostawiając w ten sposób sterylną przestrzeń. Wszystkie powierzchnie są codziennie i podczas pracy poddawane obróbce specjalnymi środkami bakteriobójczymi.

Tatuatorzy wykonują prace w jednorazowych rękawiczkach oraz w jednorazowym fartuchu. W razie potrzeby mistrz używa maski na twarz. Dla każdego nowego klienta w miejscu tatuażu stosowana jest indywidualna ochrona barierowa – świeże jednorazowe prześcieradło i jednorazowy pokrowiec na sprzęt. Po zakończeniu prac zabezpieczenie bariery jest usuwane, wyrzucane do kosza.

Jakość tatuażu w studiu tatuażu w Warszawie

Nasze studio tatuażu w Warszawie zatrudnia wyłącznie mistrzów ze specjalistycznym wykształceniem. Każdy z nich ma swój własny styl tatuowania, dlatego bez problemu wybierzesz swojego mistrza. Nad tatuażem może pracować jednocześnie 2 mistrzów, gdy duże obszary tatuowane są w jednym podejściu.

Co zobaczysz, gdy się z nami skontaktujesz?

  • Profesjonalizm.
  • Niestandardowe podejście do pracy.
  • Indywidualne podejście do każdego, niezależnie od pomysłu, kosztu i wielkości tatuażu.
  • Zrównoważone ceny.

Zakrycie tatuażu w sterylnym środowisku

Chcemy Cię od razu poinformować, że każdy tatuaż można naprawić! W większości przypadków można uniknąć usunięcia tatuażu i zakryć stary tatuaż nowym, który będzie lepszy i ciekawszy! Jak to się stanie? Tatuator musi uzyskać szkic z nową wersją tatuażu, który całkowicie zakryje stary tatuaż. Ta technika nazywana jest cover, czyli sprytne zakrycie nieudanej dziary. Ta usługa miała swój początek w słonecznej Japonii, gdzie w średniowieczu tatuaż oznaczał hańbę. Przy pomocy tatuażu oznaczano przestępców. Chcieli oni się go pozbyć i pokryli haniebny tatuaż nowym, złożonym i pięknym wzorem, pod którym nie można było rozpoznać kryminalnej przeszłości.

W ten sposób przestępcy w Japonii zamazywali przeszłość i rozpoczynali nowe życie. We współczesnym świecie takie tradycje już dawno minęły, ale znaczenie rozpoczęcia życia od nowa i nakładania się na przeszłość na ciele nie wyszło z mody. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się starego tatuażu i przekształcić go w nowy z całkowicie unikalnym wzorem. Mistrzowie ze studia tatuażu w Warszawie są do Twojej dyspozycji!

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl